arian2012news

Just another WordPress.com site

  • آرین میرذوالفقاری :سه شنبه های اعتراضی در مقابل سفارت ننگین جمهوری اسلامی در استکهلم

  • جنایات کهریزک را مشاهده کنید

  • به روز جهانى حمايت از زندانيان سياسي بپيونديد

  • به فیس بوک من خوش امدید

    لطفا از فیس بوک من دیدن فرمائید

  • صفحه تویتر من

    ما را در تویتر دنبال کنید

بازداشت جوانی که پس از زخمی کردن طعمه‌هایش به آنها تجاوز می‌کرد

Posted by arian2011news در ژوئیه 30, 2011

جوان ۲۴ ساله ای که با همدستی یکی از دوستانش مانند مارمولک از دیوار منازل بالا می‌رفت و پس از مجروح کردن زنان به قصد سرقت طلا، آن‌ها را مورد تجاوز قرار می‌داد، دستگیر شد و به جرم خود اقرار کرد. این در حالی است که همدست وی متواری شده است.

به گزارش خراسان، حدود ۳ ماه قبل جوانی به نام «م. ف» با فرد دیگری به نام «الف» در زندان آشنا شدند و قرار گذاشتند تا پس از آزادی با یکدیگر به منازل دستبرد بزنند. «الف» در تاریخ 90.3.14 و پس از آزادی از زندان با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سه چرخ به منطقه شهرک شهیدرجایی رفت.

او در اطراف یک کوچه پرسه می‌زد و در همین حال برخی از منازل را تحت نظر می‌گرفت. ناگهان متوجه شد مردی از منزلش بیرون رفت. او بلافاصله با «م. ف» تماس گرفت و به او اطلاع داد که زنی در خانه تنها مانده است! «م. ف» از او خواست تا همچنان محل را تحت نظر داشته باشد و خود نیز به محل رفت و زنگ همان منزل را به صدا در آورد. این در حالی بود که «الف» نیز در کوچه نگهبانی می‌داد تا در صورت مشاهده هرگونه خطر او را از موضوع مطلع کند. وقتی «م. ف» زنگ منزل را به صدا درآورد زنی در را گشود، او پرسید شوهرت کجاست؟ زن که از طرز سوال او پی به نیت شومش برده بود، بلافاصله در حیاط را محکم بست و خودش به داخل حیاط فرار کرد. در این لحظه «م. ف» همانند مارمولک از دیوار منزل بالا رفت و خود را به داخل حیاط انداخت. زن جوان جیغ کشید اما با اولین ضربه ای که «م. ف» با چاقو به بدنش فرود آورد از ترس صدایش بند آمد.

او پس از آن که ۲ ضربه دیگر به او زد، به زور طلاهایش را از او گرفت و زن را به داخل اتاق کشاند و …دقایقی بعد «م. ف» و «الف» در حالی که مقدار زیادی طلا و وجه نقد سرقت کرده بودند از محل متواری شدند.با اعلام شکایت این زن پرونده‌ای در کلانتری شهرک شهیدرجایی تشکیل و برای ادامه پی گیری و همچنین چهره‌نگاری از متهم به پلیس آگاهی ارسال شد.هنوز مدت زیادی از این ماجرا نگذشته بود که اوایل مردادماه آن ها با همین شگرد به منزلی در منطقه کنه بیست رفتند. «م. ف» زنگ منزل را به صدا در آورد وقتی زن در را گشود او گفت: شوهرت کجاست؟ زن جواب داد بیرون رفته و تا ۵ دقیقه دیگر بر می گردد و در همین هنگام در را بست.

او دوباره چون «مارمولک» از دیوار منزل به داخل حیاط پرید و ضربه‌ای با چاقو به بازوی زن جوان زد و پس از سرقت طلاها او را به داخل اتاق کشاند.

گزارش خراسان حاکی است: با اعلام شکایت این زن، پرونده وارد مرحله جدیدی شد چرا که مشخصات اعلامی از سوی شاکی مشخص کرد که این فرد همان جوانی است که در خردادماه طلاهای زن دیگری را با همین شیوه سرقت کرده و او را مورد آزار قرار داده بود. بنابراین اقدامات پلیسی با توجه به اهمیت موضوع گسترش یافت و تلاش برای دستگیری «مارمولک» وارد مرحله تازه‌ای شد. در حالی که تحقیقات پلیس در این باره ادامه داشت، ظهر روز چهارشنبه گذشته اهالی ساکن در بولوار حر مشهد با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و اظهار داشتند جوانی که به قصد سرقت طلا و به زور وارد خانه ای شده است، را در محل نگه داشته اند و از فرار او جلوگیری کردند.

در پی دریافت این خبر و به دستور سرهنگ جانعلی سرگزی (سرکلانتر شرق مشهد) بلافاصله گروه تجسس کلانتری شهرک شهیدرجایی به محل عزیمت کردند. آنان در حالی که حلقه های دستبند را بر دستان متهم دستگیر شده گره می‌زدند متوجه شدند که مشخصات این جوان با مشخصاتی که ۲ شاکی قبلی ارائه کرده‌اند مطابقت دارد بنابراین وی به دایره تجسس کلانتری منتقل شد و توسط ستوان دوم هاشمی نسب تحت بازجویی قرار گرفت. شاکی پرونده در این باره گفت: ظهر بود که زنگ منزل را به صدا درآوردند وقتی در را گشودم این جوان (متهم) سوالات بی‌ربطی پرسید که من بلافاصله در را بستم اما او از بالای در داخل حیاط پرید و در حالی که چاقویی را در دست می‌فشرد مرا تهدید کرد با فریاد من همسرم که در منزل استراحت می کرد بیرون آمد و او را گرفتند. وی گفت: در حالی که متهم در چنگ همسرم و اهالی گرفتار بود از آن ها خواست تا به دستشویی برود اما او وقتی به دستشویی رفت چاقو و دستکش را داخل چاه فاضلاب انداخت که بعد آن ها را با سیم از داخل فاضلاب بیرون آوردند.

بنابراین گزارش، جوان ۲۴ ساله سابقه‌دار که تحت بازجویی‌های پلیس قرار گرفته بود در ابتدا همه چیز را منکر می‌شد اما وقتی در مقابل اظهارات شاهدان و دلایل و مدارک مستند قرار گرفت چاره‌ای جز بیان حقیقت پیدا نکرد او ضمن اعتراف به سرقت‌های به عنف طلا به ۲ فقره تجاوز به عنف به طعمه‌های خون‌آلود خود نیز اعتراف کرد و گفت: زمانی آن‌ها را مورد تجاوز قرار می‌دادم که زخمی بودند و طلاهایشان را سرقت کرده بودم. وی ضمن معرفی «الف» به عنوان هم دست خود گفت: با او در زندان آشنا شدم و تصمیم به سرقت گرفتیم او منازل را شناسایی می کرد و به من زنگ می زد اما وقتی متوجه شد که من دستگیر شده ام فرار کرده است.این گزارش حاکی است: با توجه به اهمیت موضوع و به دستور مقام قضایی مارمولک، در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت تا درباره جرایم احتمالی دیگر وی تحقیق شود. از سوی دیگر تلاش مأموران برای دستگیری متهم فراری این پرونده نیز آغاز شده است.

2 کشته و 3 مجروح در انتقام مسلحانه

در پی حمله یک گروه مسلح به منزلی در مشهد ۲ تن کشته و ۳ نفر دیگر به شدت مجروح شدند. به گزارش خراسان این حادثه در ساعت ۲ بامداد روز پنج شنبه در خیابان دریای دوم هنگامی رخ داد که ۲ گروه از مدتی قبل و به علت وجود اختلاف با یکدیگر درگیر بودند که درگیری آن ها به نزاع منجر شده بود و گروهی، گروه دیگر را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند. گروهی که مورد ایراد ضرب قرار گرفته بودند در پی انتقام برآمدند تا آن که شب حادثه ۲ زن را اجیر کردند و به منزلی که طرف‌های آنان در آن حضور داشتند فرستادند و خود نیز در اطراف منزل مذکور منتظر اجرای نقشه شوم خود ماندند تا این که آنان ناگهان در ساعت ۲ بامداد تصمیم به حمله مسلحانه گرفتند و با ورود به این منزل در دریای دوم مشهد افرادی را که در خانه حضور داشتند به گلوله بستند. در پی شلیک های مداوم ۲ جوان حدود ۲۳ و ۲۴ ساله با اصابت گلوله در محل کشته شدند و ۳ تن دیگر نیز نیمه جان به گوشه ای افتادند. ضاربان مسلح پس از این اقدام جنایتکارانه از محل فرار کردند. با اعلام شهروندان، بلافاصله ماموران کلانتری طبرسی شمالی در محل حضور یافتند و به تحقیق دراین باره پرداختند. ماموران اورژانس نیز ۲ تن از مجروحان این حادثه خونین را به بیمارستان منتقل کردند اما از مجروح دیگر حادثه خبری نبود.

قاضی ویژه قتل عمد که دقایقی پس از وقوع این جنایت هولناک در محل حضور یافته بود در تشریح چگونگی حادثه به خراسان گفت: پس از انجام بررسی های مقدماتی، دستورات ویژه ای را در این باره صادر کردیم و ماموران انتظامی چند نفر را دستگیر کردند که ۲ تن از آنان زنانی هستند که از سوی ضاربان وارد منزل شده اند. قاضی علی اکبر صفائیان افزود: یکی دیگر از این افراد که به ضرب گلوله مجروح شده و فرار کرده بود در منطقه سیدی شناسایی و دستگیر شد. وی با بیان این که طرف های درگیر از افراد خوشنام نیستند اضافه کرد: تاکنون مشخص شده است که ضاربان در این حادثه خونین از اسلحه کلاشینکف و کلت کمری استفاده کرده اند.قاضی صفائیان تصریح کرد: ۲ تن از ضاربان اصلی به نام های علی شاهی و میراث باقرزاده که هم اکنون متواری و مسلح هستند تحت تعقیب پلیس قرار دارند.

وی از شهروندان خواست در صورتی که از این افراد اطلاعی دارند و یا آن‌ها را می‌شناسند با تلفن ۱۱۰ و یا با شعبه جنایی پلیس آگاهی تماس بگیرند.یکی از اهالی محل نیز در تماس با خبرنگار خراسان گفت: افراد مسلحی که این حادثه خونین و وحشتناک را در خیابان دریای دوم رقم زدند همان افرادی هستند که چندی قبل درگیری را در بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد ایجاد کردند و سرکرده آنان اعلام کرده است که برای هر یک از افراد گروه مقابل یک گلوله کنار گذاشته‌ام. وی که حاضر به معرفی خود نشد ادامه داد: آن‌ها در این محل پرسه می‌زنند و اهالی نیز از اقدامات آنان هراس دارند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: